Simple Image Popup (2.0.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം
