Simple Image Popup (2.0.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Caption
pl: Podpis

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Fixed value
pl: Wartość stała

en: Uploads disabled
pl: Wyłączono wysyłanie plików

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
pl: Włączono wysyłanie plików, maksymalny rozmiar: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
pl: Krótki opis dla osób z wadą wzroku

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
pl: Tekst alternatywny jest wymagany. <br />(Tylko w rzadkich wypadkach to pole powinno być puste, Aby tak się stało należy użyć <code>""</code> — dwóch cudzysłowów bez treści między nimi).
