Simple Image Popup (2.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: About
sl: O modulu
