Simple Image Popup (2.0.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Align
ug: توغرىلاش

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە
