Simple Image Popup (2.0.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Images
vi: Hình ảnh

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Save
vi: Lưu

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: Fixed value
vi: Giá trị cố định
