Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: None
bo: མེད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Align
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
