Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Images
gu: છબીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Align
gu: હારબંધ ગોઠવવું

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
