Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Images
is: Myndir

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
