Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
