Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Images
mr: चित्रे

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
