Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
