Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Save
oc: Enregistrar

en: Original image
oc: Imatge original

en: Align
oc: Alinhar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
