Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
