Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
