Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: None
th: ไม่มี

en: Save
th: บันทึก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Uploads disabled
th: อัพโหลดปิดใช้งาน

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
th: อัปโหลดเปิดใช้งาน ขนาดสูงสุด : @ขนาด @มิติ

en: Short description for the visually impaired
th: คำอธิบายโดยย่อสำหรับผู้พิการทางสายตา

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
th: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content
