Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Save
ca: Desa

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Original image
ca: Imatge original

en: Align
ca: Alineació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Uploads disabled
ca: Càrrega de fitxes inhabilitada

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
ca: Càrrega de fitxers habilitada, mida màxima: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
ca: Breu descripció per als discapacitats visuals

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
ca: El text alternatiu és obligatori.<br />(Només en casos excepcionals s'hauria de deixar buit. Per a crear un text alternatiu buit, introduïu <code>""</code> — dues cometes dobles sense cap contingut).
