Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Save
cs: Uložit

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Align
cs: Zarovnání

en: Caption
cs: Popisek

en: About
cs: Popis

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Uploads disabled
cs: Nahrávání souborů je vypnuto.

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
cs: Nahrávání souborů je povoleno, maximální velikost: @size @dimensions

en: Short description for the visually impaired
cs: Krátký popisek pro zrakově postižené

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
