Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: None
ta: இல்லை

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload image
ta: படத்தை பதிவேற்ற

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Align
ta: சீரமை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி

en: Alternative text
ta: மாற்று உரை
