Simple Image Popup (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Images
ur: تصاویر

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
