Image Resize (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Minimum size
de: Minimale Größe

en: Mimetype
de: MIME-Typ

en: Max width
de: Maximale Breite

en: Initializing
de: Initialisierung läuft

en: Max height
de: Maximale Höhe

en: Image quality
de: Bildqualität

en: Total count
de: Gesamtzahl
