Image Resize (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: Selection settings
hu: Kiválasztás beállítások
