Image Resize (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Max height
nl: Maximale hoogte
