Image Resize (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Minimum size
ru: Минимальный размер

en: Max width
ru: Максимальная ширина

en: Max height
ru: Максимальная высота
