Image Resize (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Minimum size
uk: Мінімальний розмір

en: Mimetype
uk: Тип Mime

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: Image quality
uk: Якість зображення
