Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Gradient
da: Farveforløb
