Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia
