Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Gradient
ja: グラデーション
