Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
