Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Gradient
nl: Verloop

en: Gradient Direction
nl: Verloop-richting
