Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện
