Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Gradient
ca: Gradent
