Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média
