Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Gradient
cy: Graddiant
