Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα
