Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Gradient
fi: Gradientti
