Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Gradient
fr: Dégradé

en: Width: @width px
fr: Largeur : @width px

en: Height: @height px
fr: Hauteur : @height px
