Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה
