Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji
