Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
