Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ
