Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Gradient
lt: Pereinantis
