Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Gradient
lv: Gradients
