Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Gradient
sk: Prechod
