Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்
