Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا
