Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ
