Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया
