Image Scale and Fill Background Effect (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Background Type
uk: Тип тла

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Blur Radius
uk: Радіус розмивання
