Image Sizes (3.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: More
jv: Lengkapé

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
