Image Sizes (3.0.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: More
lv: Vairāk

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Media
lv: Multivide

en: Original
lv: Oriģināls

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Styles
lv: Stili
